Де захований гепард: лише люди із "зором мисливця" знайдуть хижака за 11 секунд
Де захований гепард: лише люди із "зором мисливця" знайдуть хижака за 11 секунд

Де захований гепард: лише люди із "зором мисливця" знайдуть хижака за 11 секунд

Знайти гепарда буде доволі складно, адже він сховався дуже вправно.

Оптичні ілюзії та головоломки – це чудовий спосіб тренувати розумові здібності та перевірити уважність. Регулярне розгадування таких загадок може стати неймовірно корисним тренуванням для мозку.

Такі загадки не тільки допомагають розвивати кмітливість, але й є чудовою можливістю провести час із користю після важкого дня.

У новому завданні вам потрібно знайти гепарда, який приховано спостерігає за газелями в савані, пише jagranjosh.

З першого погляду здаватиметься, що на картинці є лише три газелі, яких ми бачимо на передньому плані. Але насправді десь там також причаївся хижак. Завдання полягає у тому, щоб знайти, де саме він заховався.

Не забувайте, що часу на розгадку обмаль – всього 11 секунд. Це справжній виклик, тож намагайтеся знайти хижака якомога швидше.

Загадка
Потрібно знайти гепарда за 11 секунд/ jagranjosh

Якщо ви не змогли знайти гепарда, дивіться відповідь нижче.

Непросто буде помітити гепарда/ jagranjosh

Раніше Главред розповідав про загадку, у якій за 19 секунд потрібно вгадати, чим відрізняються 2 коти. Не так вже й просто помітити, якими деталями відрізняються дві картинки, які на перший погляд здаються ідентичними.

Також раніше ми розповідали про загадку, у якій за 5 секунд потрібно вгадати, чим відрізняються 2 малюнки – треба знайти одну відмінність. Не кожному буде легко помітити, де саме сховані ті деталі, які роблять малюнки різними.

Вас також може зацікавити:

Що таке головоломки?

Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.

Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.

Джерело матеріала
loader