CEO криптобіржі Bybit — про силу мемкоїнів, нелюбов до венчурних токенів та особливості лістингу
CEO криптобіржі Bybit — про силу мемкоїнів, нелюбов до венчурних токенів та особливості лістингу

CEO криптобіржі Bybit — про силу мемкоїнів, нелюбов до венчурних токенів та особливості лістингу

CEO криптобіржі Bybit — про силу мемкоїнів, нелюбов до венчурних токенів та особливості лістингу - Фото 1

Нещодавно Bybit провела онлайн-конференцію для ЗМІ, на якій CEO Бен Чжоу та Шуньєт Ян, керівник інституційного та деривативного бізнесу, поділилися планами щодо розвитку криптобіржі.

Мемкоїни та інвестиційні стратегії

Чжоу зазначив, що серед криптоспільноти все більше скептицизму до венчурних токенів, які часто сприймаються як схеми pump and dump. Натомість мемкоїни, які часто є результатом ентузіазму та активності спільноти, привертають увагу Bybit.  Наприклад, деякі команди мають мінімальний бюджет та не мають резервів токенів, проте вміють привертати увагу завдяки ентузіазму спільноти. Вони розподіляють токени безпосередньо серед користувачів без мети отримання прибутку, змушуючи біржі, такі як Bybit, підтримувати їх зі збитками. І біржа шукає партнерства з такими проєктами. Ця динаміка відображає зміни в індустрії: біржі більше не займають провідну позицію, а активно шукають партнерства з популярними проєктами.

Низька частка біткоїна

Попри те, що Bybit працює в криптовалютній індустрії, компанія володіє відносно малою кількістю біткойнів. Це пов’язано з тим, що більшість біржі доходу генерується в стейблкоїнах, причому основним торговим продуктом є безстрокові контракти (USDT-маржинальні). Тобто, розрахунки користувачів за транзакціями здійснюються переважно в стейблкоїнах.

Близько 80% активів компанії знаходяться в стейблкоїнах, а решта — у фіатних валютах.

Лістинг токенів

Bybit оцінює проєкт для лістингу, враховуючи попит на нові токени, потенціал залучення користувачів та співпрацю з іншими біржами. Процес включає обов’язкову перевірку, включаючи фінансову безпеку і вивчення команди проєкту.

  1. Проєкти часто віддають перевагу лістингу на Binance спочатку. Якщо Binance лістить токен, інші біржі зазвичай наслідують їхній приклад, особливо під час бичачих ринків, коли вплив Binance найвищий.
  1. Потенціал для залучення нових користувачів. Bybit оцінює популярність проєкту та його потенціал для залучення нових користувачів, враховуючи такі фактори, як регіональний інтерес, обґрунтованість оцінки та його ймовірний вплив на ринкову продуктивність.
  1. Співпраця з іншими біржами. Bybit спостерігала синергію з біржами, такими як Upbit. Токени, що добре проявили себе на Upbit, мали схожий успіх на Bybit.

Вимоги до лістингу на Bybit:

Спецпроєкти
  1. Проєкти мають виділити кошти на промоційні заходи для залучення користувачів.
  2. Bybit вимагає депозит у розмірі $200 тис.-$300 тис. в стейблкоїнах для забезпечення виконання промоційних цілей, інакше можуть бути застосовані санкції.
  3. Процес оцінки включає подання форм, внутрішнє голосування, дослідження дослідницьким інститутом Bybit та зустрічі. Оцінки зосереджені на фундаментальних показниках та контролі ризиків.

Ліцензування у Гонконзі та Сингапурі

Bybit активно працює над отриманням ліцензії в Гонконзі. Торгівельний обсяг там відносно обмежений. Для Bybit значення ліцензії в Гонконзі більше у її стратегічній цінності та залученні висококваліфікованих фахівців. Кандидати з престижних компаній приділяють велику увагу легітимності компанії та довгостроковим планам розвитку. Наявність ліцензії в Гонконзі робить Bybit привабливішим для таких висококласних талантів.

Bybit також подала заявку на отримання ліцензії VASP (постачальника послуг віртуальних активів) у Сінгапурі та зараз перебуває на етапі співбесід.

Джерело: Wu Blockchain

CEO криптобіржі Bybit — про силу мемкоїнів, нелюбов до венчурних токенів та особливості лістингу - Фото 2
Джерело матеріала
loader