В Естонії запустили онлайн-курс про історію, культуру, політику, спротив у війні та євроінтеграцію України
В Естонії запустили онлайн-курс про історію, культуру, політику, спротив у війні та євроінтеграцію України

В Естонії запустили онлайн-курс про історію, культуру, політику, спротив у війні та євроінтеграцію України

Курс викладений англійською мовою і доступний на освітній платформі Тартуського університету.

Український центр при Тартуському університеті запустив онлайн-курс «Україна: європейський кордон». У ньому йтиметься про українську історію, ідентичність, культуру, суспільство, політику, спротив у війні, євроінтеграцію, цифрову трансформацію та перспективи України, повідомляє Конгрес українців Естонії.

«Курс призначений для всіх, хто цікавиться Україною, особливо для громадян із глобальною освітою, які можуть залучатися до концепцій і моделей соціальних наук. Запрошуються студенти, викладачі та практики», — йдеться у дописі.

Зміст курсу англійською мовою і доступний безкоштовно на освітній платформі Тартуського університету. Через адміністративні можливості кількість учасників обмежена. Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням.

Раніше повідомлялось про те, що з 2025 року естонську літературну премію «Культурний капітал» не даватимуть авторам, які пишуть російською мовою.

Також ми писали про те, що Національна рада з електронних ЗМІ (NEPLP) Латвії закрила доступ до 17 порталів, які поширюють російську пропаганду. Сайти були позначені компетентним державним органом як такі, що містять заборонений контент, а провайдери мають негайно заблокувати доступ до них.

Фото: Getty Images 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
Естонія
Джерело матеріала
loader