США запровадили санкції проти китайської кіберкомпанії, пов’язаної зі зломами Flax Typhoon
США запровадили санкції проти китайської кіберкомпанії, пов’язаної зі зломами Flax Typhoon

США запровадили санкції проти китайської кіберкомпанії, пов’язаної зі зломами Flax Typhoon

Уряд США наклав санкції на компанію з кібербезпеки, що базується в Пекіні, через її ймовірні зв’язки з хакерською групою, яка підтримується урядом Китаю, яку називають Flax Typhoon.

У п’ятницю Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів (OFAC) оголосило про санкції проти Integrity Technology Group за її роль у «кількох інцидентах комп’ютерного вторгнення жертв США», включаючи критичну інфраструктуру США.

Санкції були введені через кілька місяців після того, як уряд США звинуватив компанію Integrity Technology, також відому як Yongxin Zhicheng , у управлінні ботнетом, пов’язаним із хакерською групою Flax Typhoon. 

Ботнет, який було демонтовано ФБР під час санкціонованої судом операції у вересні , складався з понад 260 000 пристроїв, підключених до Інтернету, включаючи камери, пристрої зберігання даних і маршрутизатори, згідно зі спільною порадою, опублікованою ФБР і ФБР. Агентство національної безпеки в той час. Агентства заявили, що ботнет управлявся та контролювався Integrity Technology Group з 2021 року, щоб приховати діяльність хакерів Flax Typhoon. 

У своїй заяві Міністерство фінансів стверджує, що Flax Typhoon використовував інфраструктуру, пов’язану з Integrity Tech, щоб скомпрометувати численні організації США та Європи в період із середини 2022 року до кінця 2023 року. Жертви хакерів не були названі, але казначейство додало, що підтримувана Китаєм хакерська група скомпрометувала «кілька серверів і робочих станцій в каліфорнійській організації». 

Відповідно до окремого прес-релізу, опублікованого Державним департаментом США в п’ятницю, Flax Typhoon успішно вразив кілька американських університетів, державних установ, телекомунікаційних провайдерів і медіа-організацій.

Нові санкції, які визначають Integrity Tech як організацію, причетну до «зловмисної кібер-діяльності», з’явилися лише через кілька днів після того, як Міністерство фінансів підтвердило, що в грудні вона зазнала кібератаки , яку, як воно приписало хакерам, підтримуваним китайським урядом. Повідомляється, що під час вторгнення хакери атакували управління санкцій Міністерства фінансів, OFAC , що дало хакерам віддалений доступ до співробітників Казначейства та доступ до несекретних документів.

Представники США повідомили The Washington Post , що вторгнення могло дати хакерам доступ до інформації про китайські організації, щодо яких уряд США, можливо, розглядає можливість застосування фінансових санкцій.

Речник Міністерства фінансів не відповів на запит TechCrunch про коментар. У своїй заяві в п'ятницю Міністерство фінансів назвало китайських зловмисників «однією з найактивніших і найстійкіших загроз», що стоять перед національною безпекою США, посилаючись на мішень власної ІТ-інфраструктури Казначейства.

Integrity Tech, яка торгується на Шанхайській фондовій біржі, не відповіла на запитання TechCrunch.

Джерело матеріала
loader