Підсумки 2.1: БПЛА & гелікоптери і перевірка у ЗСУСюжет
Підсумки 2.1: БПЛА & гелікоптери і перевірка у ЗСУСюжет

Підсумки 2.1: БПЛА & гелікоптери і перевірка у ЗСУСюжет


Дрони Magura знищили два гелікоптери Росії; У Сухопутних військах ЗСУ відбудеться велика перевірка. Кореспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.

У ГУР уточнии результати операції у Чорному морі біля тимчасово окупованого Криму 31 грудня. Спецпризначенці підрозділу Group 13 за допомогою оснащених ракетами морських дронів Magura V5 знищили два російські гелікоптери Мі-8, які намагалися їх атакувати. За попередньою інформацією, екіпажі вказаних ворожих бортів також ліквідовані. Ще один російський вертоліт зазнав вогневого ураження та підбитим зміг приземлитись.

Головна інспекція Міноборони проведе комплексний аналіз Командування Сухопутних військ Збройних Сил України. Перевірка складатиметься з аналізу організаційної структури та повноважень, оцінки ефективності управлінських процесів та перевірки на дотримання законодавства. На основі результатів перевірки запровадять реформи у системі управління та кадрової політики, буде оптимізовано процес управління та відбудеться посилення боєздатності підрозділів завдяки новим підходам до підготовки бійців.

Збройні Сили України 2 січня здійснили високоточний удар по командному пункту армії РФ у населеному пункті Мар’їне, Курська область, повідомили у Генштабі. “Було вжито усіх необхідних заходів, щоб мінімізувати загрози для життя місцевого цивільного населення”, – наголосили у повідомленні.

Російські війська не дійшли до межі міста Покровськ, але намагаються його охопити через сусіднінаселені пункти. Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ Хортиця Віктор Трегубов. Також активна дія БпЛА, активна дія усього, що у росіян зараз є, теж зосереджена в районі міста Покровськ. За словами Трегубова, на бої в Покровську ворог зараз не розраховує, а намагається обійти місто і розірвати інфраструктурні ланцюжки.

Президент Володимир Зеленський підписав закон №11531 про демобілізацію тих бійців, чиї неповнорідні брат чи сестра загинули чи зникли безвісти під час бойових дій. Мова про проєкт закону “Про військовий обов’язок та військову службу”, що передбачає надання право військовослужбовцям за певних обставин на звільнення зі служби.

Понад половина жителів Німеччини підтримують ідею відправлення миротворчих сил в Україну в разі укладення перемир’я з Росією. Це підтверджує опитування, проведене наприкінці грудня соціологічною службою YouGov. Згідно з результатами, 56% опитаних виступають за участь миротворців, проте лише 23% із них хотіли б бачити в їх складі німецьких військовослужбовців. Водночас третина респондентів висловилася проти участі бундесверу, а майже кожен п’ятий (19%) взагалі виступає проти відправлення миротворчих сил в Україну.



Теги за темою
Німеччина
Джерело матеріала
loader