Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба МОУ.
«Наші військові мають золоті руки, але ми також знаємо, що вони змушені ремонтувати літальні апарати у складних польових умовах. Аби цей процес став зручнішим та більш ефективним, ми хочемо поліпшити умови роботи майстрів. Новинка потрапить на фронт лише з урахуванням побажань тих, хто буде нею користуватися», – заявив підполковник Євгеній Ткаченко, начальник Управління безпілотних авіаційних систем Головного управління оборонних інновацій МОУ, яке є куратором нової розробки.
Її основна мета – задовольнити потребу Сил оборони України в ефективному польовому ремонтіта відновленні широкого спектру безпілотних авіаційних комплексів українського виробництва.
Як зазначається, базою для майстерні стане спеціальний транспортний засіб підвищеної прохідності, що надасть можливість ремонтувати безпілотники практично у будь-якій місцевості та за будь-яких погодних умов.
Автономність майстерні буде досягнуто завдяки власній системі живлення потужністю 11 кВт, засобам зв’язку та двохдіапазонним роутерам.
У Міноборони пояснили, що транспорт буде облаштований робочими місцями для проведення робіт з монтажу, ремонту, налагодження електронного обладнання та виконання зварювальних робіт. Також будуть встановлені пересувні стелажі та полиці для робочих інструментів і обладнання, які легко демонтуються та можуть бути винесені назовні.
Крім того, передбачена можливість зонування салону для відокремлення місць з підвищеним виділенням шкідливих речовин.
Як повідомляв Укрінформ, Міністерство оборони спільно з українським виробником почали тестувати пункт управління підрозділами, оснащеними безпілотниками.
Фото: mod.gov.ua