Служба доставки Glovo Україна опублікувала звіт роботи у 2024 році. AIN зібрав для вас головне.
Рекорди Glovo в Україні
- найвідданіший фан Glovo зробив за рік 932 замовлення на 274 тис. грн;
- один курʼєр у 2024 році проїхав 23 320 км;
- найактивніший працівник доставив за рік 11 440 замовлень;
- найдорожче замовлення коштувало майже 25 тис. грн у Києві;
- найбільше позицій в одному замовленні було у доставці з супермаркету у Броварах — 148 одиниць;
- Україна посіла друге після Іспанії місце за популярністю формату «Заберу сам». Кількість таких замовлень збільшилась на 16%. Найбільше цей формат обирали у Києві, Львові та Дніпрі.
Загалом українці робили цього року на 30% більше замовлень у порівнянні з 2023 роком. Кількість користувачів, що зробила хоча б одне замовлення зросла на 24%. Середня сума на одне замовлення теж зросла на 17%.
Ілюстрація: Glovo
Доставка з ресторанів
Кількість замовлень з ресторанів зросла на 26% у порівнянні з 2023. Найчастіше замовляли італійську кухню. У пʼятірку також увійшли американська, азійська, українська та близькосхідна.
Серед улюблених страв першість вчергове отримав бургер. Його наздоганяє український борщ, локшина з куркою, шаурма та салат Цезар.
Замовлення із супермаркетів
Кількість замовлень із супермаркетів та власних дарксторів Glovo Express збільшилась на 46%. Водночас кількість користувачів Glovo, які вибирають доставку продуктів додому, зросла на 32%.
Україна займає п’яте місце у світі за популярністю цієї категорії. Найчастіше українці закуповуються продуктами у застосунку в неділю. Найчастіше замовляють продукти у Дніпрі та Києві.
Замовлення з непродуктових магазинів
Кількість таких замовлень зросла на 111% у порівнянні з 2023 роком, а кількість користувачів, що роблять такі замовлення збільшилась на 73%.
Удвічі цьогоріч зросла категорія «Квіти». Найбільше замовляли тюльпани і червоні троянди у Тернополі, Вінниці та Києві.
Кількість замовлень в категорії безрецептурних ліків також зросла на 55%. Найчастіше замовлення робили у Києві, Дніпрі та Запоріжжі.
Читайте також: Українські компанії перевезли 60 млн пасажирів та обробили 91,1 млн тонн товарів