Однією з популярних новорічних традицій є загадування бажань, і хоча багато хто не вірить у магію цієї ночі, прикмети та обряди всеодно залишаються актуальними.
Один із найпоширеніших способів загадування бажання — написати його на аркуші паперу. Найбільше повір'їв пов'язано з тим, як саме і коли це робити. Традиції говорять, що заповітне бажання треба загадати саме в ніч з 31 грудня на 1 січня, а потім спалити записку рівно о 12 годині ночі. Попіл від записки потрібно висипати в келих із шампанським і випити вміст — за старовинними повір'ями, це гарантує виконання бажання.
Інший варіант — покласти записку в порожню пляшку з-під шампанського, і також вірити, що це сприятиме здійсненню мрії.
Психологи радять правильно формулювати бажання. Наприклад, замість того, щоб писати «я хочу купити будинок», варто сказати «я купив будинок». Важливо уникати негативних формулювань і чітко прописати свої наміри з деталями. Бажання повинно бути конкретним і позитивним.
Водночас є кілька заборонених бажань, які можуть «згнівити» удачу. Не рекомендується загадувати бажання про багатство у великих обсягах, а також просити про конкретну людину, зокрема, просити Фортуну привести до вас певного партнера. Негативні побажання теж варто залишити поза увагою, адже енергія, яку ви посилаєте у всесвіт, повернеться до вас. Не варто також загадувати бажання, пов'язані з конкретним місцем роботи, бо такий запит не завжди реалізується.
За традиціями, бажання на Новий рік також можна писати і класти під подушкою в перший день року. Перша записка, яку витягнете, підкаже вам, яке бажання виповниться першим.
Останні новини:
До 5 тисяч гривень: українцям показали перші ціни на ялинки
Коли Святий вечір 2024 року: головні традиції та які страви потрібно готувати
Подорожчання Олів'є: українцям розповіли, скільки доведеться витратити на новорічний салат