Головоломки та оптичні ілюзії можуть бути різної складності. Деякі з них розгадати відносно легко, а на деякі доведеться витратити досить багато часу, і не факт, що вдасться знайти правильну відповідь.
Проте не варто опускати руки, навіть якщо загадка здається такою складною, що навіть незрозуміло, з якого боку до неї підступитися. Цілеспрямованість та впевненість у собі здатні допомогти людині "звернути гори", а тому впевнені у собі люди точно зможуть вийти переможцем з будь-якої інтелектуальної гри.
У наступній загадці потрібно здогадатися, який сірник варто перекласти, щоб математичний приклад був правильним, пише jagranjosh.
Перед собою ми бачимо такий приклад: 5+7=2.
Такий приклад не є правильним, адже якщо до п’ятірки додати сімку, то у розв’язку повинно було б бути 12, а не два.
Цифри складені із сірників, тому потрібно переставити один із сірників таким чином, щоб приклад став правильним.
При цьому варто пам’ятати, що переставити можна лише один сірник, і не більше.
На загадку дається дуже мало часу – всього 9 секунд. Мало кому вдасться здогадатися, який сірник треба переставити, за такий короткий проміжок часу.
Внизу ми залишили правильну відповідь. Тому, якщо ви хочете розгадати загадку самостійно, то не варто одразу прогортати сторінку вниз.
Відповідь: потрібно забрати один сірник з плюса і покласти його до п’ятірки таким чином, щоб п’ять перетворилася на дев’ять.
Раніше Главред розповідав про загадку, у якій лише надзвичайно розумні люди знайдуть 3 відмінності за 15 секунд. Непросто буде помітити, де саме заховані кілька деталей, які роблять дві картинки неоднаковими.
Також раніше ми розповідали про загадку, у якій за 12 секунд треба вгадати, чим відрізняються дві прибиральниці. Непросто буде зрозуміти, які саме деталі відрізняють одну картинку від іншої.
Вас також може зацікавити:
Що таке головоломки?
Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.
Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.