Колишня очильниця Об'єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталія Гуменюк знову з`явилася в інформаційному просторі як коментаторка подій, що стосуються українських військових.
На телеканалі «Ми – Україна» в рамках національного телемарафону вийшов сюжет про реабілітаційний центр у Карпатах, де наші захисники проходять лікувальні курси за Програмою психологічного відновлення для військових та їхніх сімей.
Примітно, що у репортажі окрім військових та їхніх дружин, єдиний, хто дає коментар про діяльність реабілітаційного центру – не його фахівці або навіть меценати, за ініціативи яких його було створено, а полковник Наталія Гуменюк, що представлена як представниця Головного управління психологічної підтримки персоналу (колишнє МПЗ) ЗСУ.
На своїй сторінці у Фейсбук Гуменюк виклала цей репортаж і супроводила його текстом: «Важлива частина роботи сьогодні. Реабілітація військових в Карпатах».
У коментарі в сюжеті вона говорить: «Це була ініціатива великого бізнесу, такого, який здатний допомогти військовим відновитися. Відновлення тут було поставлене саме на акцент родинний, спілкування з родиною військовослужбовця, який з нею давно не бачився, і занурення у цивільний соціум для того, щоби була соціалізація військових, які довгий час проводять в умовах бойових дій і втрачають певний зв`язок з цивільним життям».
Окрім цього сюжету, жодних дописів і згадок про нову роботу у якості «представниці Головного управління психологічної підтримки персоналу ЗСУ» на сторінці Гуменюк немає.
У розділі «Про себе» й досі вказано, що вона – «Начальник у Об'єднаний координаційний пресцентр сил оборони півдня України».
«Детектор медіа» звернувся до Наталії Гуменюк по коментар з приводу її нової діяльності та очікує на відповідь.
Фото: скриншот
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.