Співробітники Суспільного мовника Грузії вимагають відкрити денний ефір для дискусій
Співробітники Суспільного мовника Грузії вимагають відкрити денний ефір для дискусій

Співробітники Суспільного мовника Грузії вимагають відкрити денний ефір для дискусій

Ведучий інформаційного випуску Васіл Іванов-Чиковані зазначив, що, незважаючи на обмежені ресурси, суспільне мовлення має все необхідне для реалізації проєкту

Частина співробітників Суспільного мовника Грузії закликала керівництво відгукнутися на суспільні вимоги й відкрити денний ефір «Перший канал» для політичних дискусій у критичний для країни період. Про це повідомляє Ехо Кавказу. 

Як йдеться у повідомленні, співробітники під час пресконференції біля будівлі телебачення заявили, що «Перший канал» не відкриває ефір, посилаючись на технічні причини. Однак представники телерадіокомпанії з цим не згодні.

Ведучий інформаційного випуску Васіл Іванов-Чиковані зазначив, що, незважаючи на обмежені ресурси, суспільне мовлення має все необхідне для реалізації проєкту. Співробітники готові як створювати контент, так і технічно організовувати телевізійні формати та ефіри.

«Ми — представники різних редакцій, і в нас є все необхідне, люди та технічне обладнання, щоб запустити нові програми й вести повноцінні дискусії. Єдине, чого нам бракує — рішення і бажання керівництва», — наголосив Іванов-Чиковані.

Як повідомляє Ехо Кавказу, після початку проєвропейських акцій Суспільний мовник щодня надає вечірній ефір представникам опозиції та громадськості.

  • Читайте також: Щоб уникнути побиття, треба мати зброю

28 листопада Європейський парламент не визнав результатів парламентських виборів у Грузії 26 жовтня і закликав провести повторні вибори впродовж року. Цього ж дня прем'єр-міністр Грузії Іраклій Кобахідзе заявив, що Грузія відмовляється від переговорів щодо вступу до ЄС до 2028 року.

З того часу в Грузії тривають протести. Силовики вже кілька разів пробували розігнати протестувальників, застосовуючи силу до журналістів та мітингарів. Силовики застосовували сльозогінний газ і водомет, у відповідь протестувальники захищалися піротехнікою.

Під час протестів у Тбілісі силовики завдали ушкоджень понад 70 журналістам і телеоператорам. Учасники протестів, серед яких і медійники, повідомляють, що їм телефонують невідомі люди й погрожують. 

  • Читайте також: «Іншим було гірше, але й мене били непогано». Як грузинська поліція нападає на журналістів

Фото: сайт 1tv.ge

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
Грузія
Джерело матеріала
loader
loader