Що робити, якщо телефон не тримає заряд: практичні поради та лайфхаки
Що робити, якщо телефон не тримає заряд: практичні поради та лайфхаки

Що робити, якщо телефон не тримає заряд: практичні поради та лайфхаки

Один із найпростіших і найефективніших способів заощадити заряд — це включити енергозберігаючий режим.

Цей режим обмежує яскравість екрану, частоту обробки процесора та уповільнює фонові процеси, що дозволяє суттєво знизити споживання енергії.

Сучасні смартфони пропонують різні рівні енергозбереження, від агресивніших, які обмежують практично всі можливості пристрою, до більш гнучких, що дозволяють користувачеві налаштовувати режим під свої потреби.

Ще одним важливим кроком є ​​відключення синхронізації з обліковим записом. Фонова синхронізація даних із хмарними сервісами постійно оновлює інформацію на пристрої, що може сильно навантажити батарею. Вимкнувши цю функцію, зменшіть навантаження на акумулятор. Для цього потрібно зайти в розділ "Облікові записи" в налаштуваннях та вимкнути синхронізацію.

Чималий вплив на заряд батареї мають push-сповіщення. Постійні перевірки на наявність нових повідомлень, будь то повідомлення або оновлення програм, активно витрачають енергію. Щоб уникнути цього, можна вимкнути повідомлення для певних програм.

Також варто звернути увагу на віджети. Хоча вони є відмінною особливістю Android, їх регулярне оновлення потребує значної кількості енергії, оскільки процес оновлення може відбуватися у фоновому режимі. Щоб знизити споживання енергії, можна налаштувати оновлення віджетів лише за певним розкладом.

Варто подбати про налаштування геолокації. GPS-послуги – це одна з найенергоємніших функцій на смартфоні. Вимкнувши їх, можна значно знизити споживання енергії.

Останні новини України:

Що не можна тримати поряд із телефоном: список речей, які можуть зашкодити смартфону.

Українців закликали споживати менше електроенергії: до Міненерго пояснили, як це зробити.

Взимку може бути відключень світла: в ДТЕК назвали єдину умову.

Теги за темою
Україна
Джерело матеріала
loader