Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство оборони України.
За словами Боєва, «інновації – один з інструментів України для протистояння значно більшому ворогу».
«Тому ми готові використати будь-яку можливість для розвитку індустрії та пошуку нових рішень задля відбиття російської агресії завдяки інноваціям», – підкреслив заступник міністра.
Боєв окреслив Ріджу пріоритети України у розробці технологій та винаходів, зокрема для боротьби із російськими КАБами.
Сторони обговорили досвід України в підтримці оборонних інновацій, зокрема організацію хакатонів та діяльність кластера Brave1.
Своєю чергою Рідж повідомив, що фонд має капітал в 1 млрд євро на 15 років для інвестицій в технології та розробки.
На даний час фонд може інвестувати лише в компанії країн-членів НАТО, але директор висловив зацікавленість щодо можливості залучення інвестицій в українські оборонні технології та пошуку шляхів співпраці.
«Ми розуміємо, що Україна має значно більше досвіду у використанні технологій на полі бою, тому орієнтуємося на ваші розробки. І якщо б ми отримали сигнал від вас про потребу інвестицій в конкретний винахід, значить він проявив себе і варто звернути на це увагу. Ми довіряємо вашій експертизі», – наголосив директор з впровадження Фонду інновацій НАТО.
Як повідомляв Укрінформ, кластер Brave1 провів хакатон Happy New Fear, на якому свої технологічні рішення для ураження цілей на стратегічній глибині, а також розробки «розумного» мінування представили понад 200 інноваторів.
Фото: Міноборони