Україна та Японія обговорили перспективи розширення взаємодії у сфері культури та стратегічних комунікацій, а також спільні ініціативи, що сприятимуть протидії дезінформації. Про це йшлося під час зустрічі заступника міністра культури та стратегічних комунікацій з питань європейської інтеграції Андрія Наджоса з керівником міжнародного департаменту японського інформаційного агентства KYODO NEWS Тошімітсу Саваі, повідомляє пресслужба МКСК.
Зазначається, що під час зустрічі було обговорено перспективи розширення взаємодії у сфері культури та стратегічних комунікацій між Україною та Японією, а також підкреслено важливість того, що з самого початку повномасштабного вторгнення Росії агентство KYODO NEWS активно інформує японську спільноту про події в Україні.
«Ми дуже цінуємо те, що KYODO NEWS відкрило свій кореспондентський пункт в Україні. Це реально покращує сприйняття дружнім японським народом реалій неспровокованої війни росії проти нашої держави. Ми бачимо, як Японія та її народ підтримує Україну в боротьбі з агресором, водночас в рамках Групи семи. Розраховуємо, що медійна представленість Японії в Україні буде збільшуватися. Наше Міністерство готове цьому активно та всіляко сприяти», – зазначив Андрій Наджос.
Особливу увагу було приділено новим спільним ініціативам, які сприятимуть взаєморозумінню та обміну досвідом між двома країнами, а також протидії дезінформації, йдеться у повідомленні. Крім того, було порушено питання про представленість української культури в інформаційному просторі Японії та перспективи її розширення.
У пресслужбі МКСК зауважили, що японське інформаційне агентство KYODO NEWS відіграє важливу роль у висвітленні подій в Україні. Українське бюро KYODO NEWS розпочало роботу в Києві у жовтні 2023 року.
Фото: МКСК
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.