Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє Луганська обласна державна адміністрація.
"Наближається грудень, а централізоване теплопостачання у Сіверськодонецьку окупанти обіцяють лише у багатоповерхівках, наближених до котельні СТКЕ. Але й там опалення є далеко не повсюди. До багатьох будинків не можуть подати теплоносій через масову відсутність господарів житла. Проблеми виникають майже на кожному стояку. Це вкотре підкреслює хибність заяв місцевої окупаційної влади про начебто повернення людей до населеного пункту – багато квартир залишаються порожніми", - підкреслили в ОДА.
Як зауважили в обладміністрації, у поліклініці клінічної лікарні в Луганську вимушені щодня приймати вдвічі більшу кількість пацієнтів, ніж передбачено. Через перепрофілювання більшості медичних закладів під російські військові госпіталі, де цивільних не обслуговують, по допомогу до Луганська вимушені їхати жителі багатьох міст і сіл так званої "ЛНР" – від Кремінної до Сорокиного.
"Ще однією складовою цієї проблеми є дефіцит кадрів у лікарнях на місцях. Особливо це стосується вузькопрофільних спеціалістів. Таким чином, замість запланованих 480 пацієнтів у зміну у поліклініці в Луганську доводиться приймати по 800 осіб. У закладі щодня утворюються довжелезні черги", - повідомляє ОДА.
За словами начальника Луганської обласної військової адміністрації Артема Лисогора, минулої доби росіяни атакували поблизу Андріївки, Макіївки та Греківки.
"На Лиманському напрямку мали підтримку авіації – били керованими авіаційними бомбами. З усього наявного озброєння противник вів вогонь по прифронтових селах та укріпленнях українських оборонців. Зокрема спрямував в наш бік 40 безпілотних літальних апаратів. А також завдав 14 ударів зі ствольної артилерії", - зазначив Лисогор.
Як повідомляв Укрінформ, російські загарбники заявили про плани відновити опалення й водопостачання у Лисичанську та Сіверськодонецьку до 2030 року.
Фото ілюстративне