Оголошено твори, які допущено до ІІ-го туру Шевченківської премії-2025
Оголошено твори, які допущено до ІІ-го туру Шевченківської премії-2025

Оголошено твори, які допущено до ІІ-го туру Шевченківської премії-2025

Всього до II-го туру пропустили 41 твір.

Комітет з Національної премія імені Тараса Шевченка оголосив список літературно-мистецьких творів, які допущено до ІІ туру конкурсу, повідомляється на офіційному сайті Премії.

«26 листопада цього року відбувся перший тур конкурсу на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка 2025 року, під час якого члени Комітету заслухали експертів, а також розглянули, обговорили та шляхом таємного голосування визначили літературно-мистецькі твори, що братимуть участь у другому турі конкурсу», - йдеться у повідомленні Кормітету. 

Обрані твори представлено в 7-ми номінаціях. 

Серед допущених до наступного етапу конкурсу - зокрема поети Юрій Іздрик і Артур Дронь і поетка Світлана Поваляєва, письменники Артем Чех і Рауль Чілачава, публіцист Олександр Зінченко та журналіст Павло Казарін, виконавці гурту «Пиріг і Батіг», творча команда фільму «Довбуш», театральний режисер Максим Голенко, літературознавець Валерій Бітаєв, художники Микита Тітов і Жанна Кадирова та інші.

Всього до II-го туру пропустили 41 твір. З повним списком творів можна ознайомитися на сайті Премії.

Наступне засідання Комітету заплановано на третю декаду січня 2025 року, під час якого відбудеться другий тур конкурсу. 

Фото: гурт «Пиріг і Батіг» / сайт «Терен»

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Джерело матеріала
loader
loader