Пільги на комуналку за спрощеною схемою: як це зробити
Пільги на комуналку за спрощеною схемою: як це зробити

Пільги на комуналку за спрощеною схемою: як це зробити

Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які уважно стежать за своїми квитанціями з комуналки, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що у Пенсійному фонді України розповіли, як подати спрощену заяву для отримання пільги на оплату житлово-комунальних послуг.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби Пенсійного фонду України.

Оформлення документів у ТЦК / фото: скріншот інтерв'ю

Для багатьох громадян України отримання належних пільг може стати суттєвим полегшенням сімейного бюджету. При цьому Пенсійний фонд України розробив механізм, який дозволяє максимально легко та швидко оформити необхідну пільгу. Проте, не всі українці знають, як це зробити.

"Я – учасник бойових дій. Знаю, що є можливість подати спрощену заяву на пільгу щодо оплати житлово-комунальних послуг поштою. Яка дата вважатиметься датою мого звернення до Пенсійного фонду України?", — йдеться у повідомленні.

У відповідь на це у ПФУ пояснили, що пільга на оплату житлово-комунальних послуг – це встановлена ​​законодавством перевага, яка надається певним категоріям осіб. Пільгу при цьому отримує одержувач, дані про який внесено до Реєстру осіб, які мають право на пільги.

Оформлення документів, скріншот: YouTube

"У період військового стану в Україні триває експериментальний проект, який спрощує ветеранам війни процедуру звернення за пільгою на оплату житлово-комунальних послуг: замість двох окремих заяв (про включення до Реєстру осіб, які мають право на пільги та надання пільг), за експериментальним проектом подається одна спрощена – про взяття на облік та надання пільг", - пояснили у ПФУ.

Пенсійний фонд, скріншот: YouTube

Важливо звернути увагу, що якщо заява на призначення пільги на оплату житлово-комунальних послуг подається поштою, датою звернення вважається дата, зазначена на поштовому штемпелі місця відправки заяви.

Раніше повідомлялося, не сплачуйте за ці комунальні послуги: хто з українців має таке право у 2024 році.

Також, пенсійні зміни у 2025 році: нові вимоги до стажу та масштабне зростання виплат.

Джерело матеріала
loader