30 листопада — дедлайн подачі відеоробіт на конкурс у межах акції «16 днів проти насильства»
30 листопада — дедлайн подачі відеоробіт на конкурс у межах акції «16 днів проти насильства»

30 листопада — дедлайн подачі відеоробіт на конкурс у межах акції «16 днів проти насильства»

Захід проводиться у рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства» та спрямований на залучення молоді до формування безпечного середовища.

Благодійний фонд «Рокада» у співпраці з Агентством ООН у справах біженців в Україні (UNHCR Ukraine) оголошує конкурс студентських відеоробіт, присвячений боротьбі з гендерно зумовленим насильством.  

«Мета конкурсу передбачає створення студентами відеоробіт, які висвітлюють роль молоді у запобіганні насильству та підвищенні обізнаності щодо цієї важливої теми. Участь у конкурсі надає унікальну можливість висловити свою позицію, донести важливі меседжі до суспільства та позмагатися за цінні подарунки, серед яких ноутбуки», — повідомляють організатори.

Дедлайн подачі робіт: 30 листопада 2024 року.

Дізнатися всі деталі участі можна за допомогою публікацій на офіційних сторінках БФ «Рокада» за посиланням або в запрошені до участі.

Нагородження переможців відбудеться під час конференцій у містах, або ж у локальних офісах Фонду «Рокада» у Києві, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську та Хмельницькому, у період з 02.12 по 10.12.2024.

Довідка

Благодійний фонд «Рокада» працює з 2003 року. До лютого 2022-го року складався з двадцяти осіб, які допомагали облаштувати своє життя в Україні біженцям із понад сорока країн світу: Афганістану, Судану, Сирії тощо.

З початку повномасштабної вторгнення, спираючись на 20-річний досвід роботи з біженцями та підтримку міжнародних організацій, Фонд розгорнув мережу  представництв у 15 регіонах країни. Сьогодні понад 400 фахівців щоденно надають безкоштовну соціальну, психологічну та юридичну допомогу постраждалому населенню та внутрішньо переміщеним особам у  Волинській, Чернівецькій, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Рівненській, Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Миколаївській Харківській, Запорізькій та Дніпропетровській областях. 

Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
Долучитись
Теги за темою
конкурс
Джерело матеріала
loader
loader