Стримінговий сервіс Spotify покращує досвід прослуховування аудіокниг для преміум-користувачів за допомогою трьох нових експериментів: відеокліпів, авторських сторінок і можливості додавати візуальні елементи. Про це пише TechCrunch.
Однією з функцій є можливість для авторів або видавців надсилати коротке відео до 30 секунд для своїх аудіокниг. Відео може містити фрагменти інтерв’ю, кадри процесу запису аудіо або ж повідомлення від автора.
Поява відеокліпів для аудіокниг узгоджується з поточними інвестиціями Spotify у цей формат, оскільки популярність відео на платформі зросла, особливо після запуску музичних відео та відеоподкастів.
Spotify також експериментує з візуальними матеріалами для аудіокниг. Ця функція під назвою Follow Along має на меті забезпечити більш захопливий досвід, створюючи відчуття, ніби користувачі гортають книгу з ілюстраціями, фотографіями та графікою. Ці візуальні елементи з’являться там, де зазвичай знаходиться обкладинка книги на екрані.
Крім того, платформа запускає сторінки авторів. Ці профілі демонструватимуть їхню історію, роботи та іншу відповідну інформацію, що полегшить користувачам перегляд усього контенту.
Наразі протестувати функції на мобільних пристроях можуть преміум-слухачі на всіх ринках, де доступні аудіокниги Spotify, зокрема у США, Великобританії, Австралії, Канаді, Франції, Бельгії, Ірландії, Новій Зеландії, Нідерландах та Люксембурзі. Водночас лише вибрані автори та видавці мають доступ.
Нагадаємо, у березні стримінгова компанія Spotify запустила повнометражні музичні відео у версії для преміум-підписників у Великій Британії, Німеччині, Італії, Нідерландах, Польщі, Швеції, Бразилії, Колумбії, Філіппінах, Індонезії та Кенії.
У 2023 році Spotify також представив «кліпи» — вертикальні відео тривалістю до 30 секунд, які завантажуються безпосередньо на Spotify для виконавців.
Фото: Spotify
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.