Китайські виробники відправили до Росії двигунів, камер та модулів у 2023 році на суму, як мінімум, 8 млн доларів. Аналогічні компоненти знайшли українські розвідники у російських фальш-дронах «Гербера» та «Пародія». Експерти Trap Aggressor проаналізували митні дані і оцінили суми постачань.
Лідером з постачань російським імпортером камер та модемів стала компанія «Лт Глобал Форвардинг», яка спеціалізується на міжнародних перевезеннях і має філії в Китаї, Білорусі та Казахстані. «Лт Глобал Форвардинг» зареєстрована у місті Набережні Челни, республіки Татарстан в РФ. За даними ГУР МО України, безпілотники «Гербера» виробляються у Татарстані на потужностях окремої економічної зони «Алабуги». На території «Алабуги» також є виробництво безпілотників типу «Шахед». Компанії з «Алабуги» знаходяться під санкціями США та ЄС. При цьому «Лт Глобал Форвардинг» не перебуває під міжнародними санкціями.
У 2023 році «Лт Глобал Форвардинг» імпортувала камери китайської компанії «Topotek» на 5 млн доларів. Камери «Topotek» були знайдені у російських безпілотниках «Гербера». «Лт Глобал Форвардинг» у 2023 році також імпортувала пристрої для обробки даних та антени від китайської компанії Xingkaitech на суму 1,9 млн дол.
У минулому році китайські компанії поставили також в РФ двигунів для радіокерованих літальних апаратів виробництва компанії Mile Hao Xiang Technology на 1,1 млн доларів. Двигуни цієї компанії були знайдені у безпілотних літальних апаратах «Гербера» та «Пародія». З червня 2024 року китайська Mile Hao Xiang Technology знаходиться під санкціями США.
Проте найбільшим постачальником знайдених двигунів у 2023 році стала китайська фірма Yiwu city duniang trading, яка поставила продукції на 963 тис. дол. Найбільше двигунів імпортувала російська компанія «Секвоя», яка зареєстрована у технопарку «Сколково». «Сколково» перебуває під санкціями США з 2022 року.