Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міноборони.
«Через портал "Партнер МОУ", запущений влітку 2024 року для цифровізації взаємодії з постачальниками тилового майна ЗСУ, надійшло вже 225 заяв. Серед них були запити на військово-дослідні випробування, роз'яснення та заяви на отримання актів відповідності тилового майна нормативно-технічній документації Міністерства оборони. За результатами розгляду заяв на акти відповідності Міноборони видало 68 позитивних рішень. Наразі 22 заяви ще перебувають у процесі розгляду», – йдеться у повідомленні.
Як зазначив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков, перші результати роботи цифрового порталу «Партнер МОУ» свідчать про зацікавленість виробників та постачальників у співпраці з Міноборони та готовність контрагентів відповідати сучасним вимогам.
За інформації пресслужби, загалом за період з 2 серпня по 18 листопада 4 200 користувачів переглядали чи користувались платформою «Партнер МОУ».
Основна мета цифрового порталу – розширити коло постачальників якісного тилового майна для потреб ЗСУ, налагодити ефективну комунікацію між Міністерством оборони та виробниками (постачальниками), а також забезпечити максимальну прозорість у закупівельному процесі. Міноборони продовжить вдосконалювати платформу для забезпечення ще більшої ефективності співпраці з бізнесом.
Як повідомляв Укрінформ, Міноборони запустило особистий кабінет для постачальників ЗСУна цифровому порталі «Партнер МОУ». Завдяки цьому контрагенти мають змогу в режимі реального часу відстежувати статус своїх заяв. У разі зміни статусу заявник отримає сповіщення на електронну пошту. Крім того, кабінет дозволить зберігати всю історію заяв. Також на цифровому порталі є чат для прямого спілкування з адміністраторами сайту.