27 листопада — вебінар «Розірвати коло: Як висвітлювати тему домашнього насильства без стереотипів»
27 листопада — вебінар «Розірвати коло: Як висвітлювати тему домашнього насильства без стереотипів»

27 листопада — вебінар «Розірвати коло: Як висвітлювати тему домашнього насильства без стереотипів»

Після завершення вебінару учасники отримають сертифікат.

У середу, 27 листопада, ГО «Жінки в медіа» у співпраці з Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення запрошує журналістів та журналісток на онлайн-вебінар «Розірвати коло: Як висвітлювати тему домашнього насильства без стереотипів».

Час: 11:00-13:00.

Чому це важливо?

З 25 листопада по 10 грудня у всьому світі проходить міжнародна акція «16 днів проти насильства», яка покликана привернути увагу до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми та протидії торгівлі людьми. Медіа є ключовими агентами змін, які можуть впливати на обізнаність суспільства, руйнувати стереотипи та формувати нульову толерантність до насильства. На вебінарі ви дізнаєтесь, як коректно та етично висвітлювати цю чутливу тему.

Спікери та теми:

  • Катерина Павліченко, заступниця Міністра внутрішніх справ України «Протидія та подолання домашнього насильства в Україні: нові дані та ініціативи МВС» ;
  • Олександр Бурмагін, член Нацради України з питань телебачення і радіомовлення «Роль медіарегулятора у висвітленні теми насильства: основи Закону України “Про медіа”»;
  • Катерина Бороздіна, віцепрезидентка ГО «Ла Страда-Україна» «Види домашнього насильства, національні гарячі лінії та механізми допомоги»;
  • Ліза Кузьменко, голова ГО «Жінки в медіа», членкиня Комісії з журналістської етики «Етичне висвітлення теми насильства та гендерна рівність у медіа»;
  • Христина Гаврилюк, головна продюсерка Суспільне Новини «Практичний досвід Суспільного у висвітленні теми домашнього насильства»

Переваги участі:  

  • Сертифікат після завершення вебінару.
  • Безкоштовна участь (кількість місць обмежена).

Реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/ApAKy1dSYexWLP8K7

Участь у обговоренні допоможе працювати з чутливими темами коректно, професійно та без стереотипів.

Проєкт розроблено та реалізовано ГО «Жінки в медіа» у співпраці із UNESCO Ukraine та за підтримки Японії. Проєкт є частиною ширших зусиль ЮНЕСКО щодо підтримки безпеки журналістів і свободи слова в Україні.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Джерело матеріала
loader