На «Громадському радіо» стартує нова програма «На лінії вогню» про війну без прикрас
На «Громадському радіо» стартує нова програма «На лінії вогню» про війну без прикрас

На «Громадському радіо» стартує нова програма «На лінії вогню» про війну без прикрас

Журналістка разом з військовослужбовцями та бойовими командирами розповідатимуть, що відбувається на фронті, з перших вуст, і ділитимуться оновленнями про останні рухи на всіх напрямках

20 листопада, о 18:00 на YouTube-каналі та о 19:00 в етері «Громадського радіо» стартує нова програма «На лінії вогню» з Іриною Сампан. Про це йдеться у повідомленні на сайті радіо. 

Щосереди Ірина Сампан виходитиме в етер «Громадського радіо» з голосами з передової, що змінюють долю фронту, країни і світу.

У коментарі «Детектору медіа» ведуча програми Ірина Сампан розповіла, що ідея програми не покидала журналістку з того часу, коли зупинився її проєкт «Східний фланг», що виходив на Youtube-каналі «Цензор.НЕТ».

«Я дуже любила цю програму, але у лютому 2024-го року росіяни звільнили мене від неї, я тоді повністю переключилася на фронтову журналістику. Проте час від часу поверталася до того, що варто робити щось своє авторське, транслювати думки військових, які ти чуєш на передовій, шукати не істеричну, але і чесну аналітику про ситуацію в районі бойових дій. Як на мене, зараз важливо зрозуміти, чому, зважаючи на критичну обстановку на ЛБЗ, швидку втрату населених пунктів, суспільство не може чи не хоче об’єднатися так, як у 2022-му. Адже зараз ситуація набагато гірша, ніж на початку повномасштабного вторгнення», — розповідає Ірина Сампан. 

Вона також додала, що у програмі «На лінії вогню» говоритимуть з воєнними експертами, бойовими командирами, які мають авторитет як серед військових, так і серед цивільних.

«Сподіваюсь, до нас долучаться командувачі, які зацікавленні у тому, щоб влада почула про їхні проблеми. Тому закликаю слухати нашу програму щосереди в етері «Громадського радіо» о 19.00 або дивитися випуски на Youtube-каналі», — наголосила ведуча. 

Слухачі та глядачі дізнаватимуться, які настрої панують серед військових на передовій, та зможуть зануритися в дискусії про суперечливі закони та військові реформи.

Також у програмі будуть виважені думки аналітиків, а воєнні експерти та журналісти розповідатимуть про вплив війни на міжнародну арену. Також ділитимуться власними прогнозами.

Фото: Громадське радіо

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
війна
Джерело матеріала
loader