У Рівному відбувся перший Всеукраїнський хакатон Ingineering HackFest 2024
У Рівному відбувся перший Всеукраїнський хакатон Ingineering HackFest 2024

У Рівному відбувся перший Всеукраїнський хакатон Ingineering HackFest 2024

У Рівному відбувся перший Всеукраїнський інженерно-технологічний хакатон Ingineering HackFest 2024. Упродовж трьох днів 42 школярі з 9 регіонів України розробляли інноваційні проєкти, шукали рішення для очищення води.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Рівненська ОДА.

«Рівненщина стала центром інновацій. Майбутні інженери шукали рішення для очищення води. 42 талановиті школярі з усієї України упродовж трьох днів розробляли інноваційні проєкти», - йдеться у повідомленні. 

Як зазначається, з 29 жовтня до 1 листопада в Рівному тривав перший Всеукраїнський інженерно-технологічний хакатон Ingineering HackFest 2024. Ініціаторами заходу стали Національний центр «Мала академія наук України» та Рівненська Мала академія наук учнівської молоді. Партнер заходу - науково-виробнича фірма «Е.Т.Е».

У Рівному відбувся перший Всеукраїнський хакатон Ingineering HackFest 2024 - Фото 1 У Рівному відбувся перший Всеукраїнський хакатон Ingineering HackFest 2024 / Фото: Рівненська ОДА

На думку першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна, освітній хакатон - це ще один майданчик, де молодь, науковці та виробничники можуть обмінятися знаннями, напрацюваннями та ідеями. У підсумку це може стати основою спільного проєкту задля покращення екології. 

Як розповіли в ОДА, участь у хакатоні взяли 42 обдаровані школярі з 9 регіонів України. Це учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вихованці закладів позашкільної освіти – учні-члени МАН України.

Майбутні інженери об’єднувалися в команди та працювали над розробкою інноваційних рішень для актуальної проблеми – очищення промислових вод. Працювали за трьома напрямками - озонування, електрохімічна обробка та фізико-хімічна обробка стічних вод. 

Під керівництвом досвідчених менторів молоді дослідники проводили експерименти, аналізували дані та шукали оптимальні рішення для очищення води.

Загалом визначено 12 переможців та 12 призерів, які отримали дипломи та подарунки.

Як повідомляв Укрінформ, на Рівненщині Клесівська громада розпочала реалізацію транскордонного екологічного проєкту.

Теги за темою
Технології
Джерело матеріала
loader
loader