Знайшовся черговий «Сатоші Накамото» з Лондона, який вже отримав прізвисько «Фейктоші»
Знайшовся черговий «Сатоші Накамото» з Лондона, який вже отримав прізвисько «Фейктоші»

Знайшовся черговий «Сатоші Накамото» з Лондона, який вже отримав прізвисько «Фейктоші»

31 жовтня у Лондоні відбулася чергова спроба розкрити особистість творця блокчейну та криптовалюти Bitcoin. Раніше не відомий широкому загалу чоловік зібрав багатьох журналістів, щоб публічно довести своє авторство та надати докази того, що саме він — Сатоші Накамото і створив Genesis Block — перший блок у мережі Bitcoin. У разі підтвердження автентичності, це була б одна з найбільших сенсацій у криптовалютному світі.

Відключайте рекламу - підтримуйте ITC! Знайшовся черговий «Сатоші Накамото» з Лондона, який вже отримав прізвисько «Фейктоші» - Фото 1

Вже понад 10 років тривають спроби знайти того (або тих), хто ховається під псевдонімом Сатоші Накамото. Останню було зроблено під час фільмування документалки HBO під назвою Money Electric: The Bitcoin Mystery, після чого 39-річний канадський розробник програмного забезпечення Пітер Тодд посварився з режисером стрічки Калленом Гобаком та виданням Wired. В першому випадку, бо девелопера назвали Сатоші Накамото, у другому — бо інтернет-журнал написав, що Тодд пішов у підпілля через вихід фільму.

Так ось, на гелловінській конференції бізнесмен, на ім’я Стівен Молла, одягнений у картатий піджак, камуфляжні штани та похідне взуття, виступив із заявою: «Я — Сатоші Накамото. Немає іншої людини, яка винайшла б Bitcoin».

Молла стверджував, що цей псевдонім він взяв ще у 2007 році, і ось тепер вирішив показати своє справжнє обличчя. Однак, демонстрація доказів так і не відбулася: ноутбук, на якому зберігалися «докази», не працював, а Стівен та його промоутер Чарльз Андерсон не змогли під’єднатися до інтернету. Все, що вони продемонстрували, — це скриншоти старих повідомлень з форуму Bitcoin від 2008-2009 років сумнівної якості.

Молла також стверджував, що ключі до його BTC розподілені між вісьмома комп’ютерами по всьому світу, а таємничі хакери постійно намагаються перешкодити йому отримати доступ до цього скарбу.

Коли журналісти попросили Моллу дати визначення біткоїна, він відповів: «Це електронні гроші. Цифрова валюта».

*Завіса*

Однак свого нікому раніше не відомий містер Стівен Молла досяг. Щоправда, в інтернеті він тепер більше відомій як Фейктоші (Faketoshi).

Джерело матеріала
loader
loader