![У Соломенському районі Києва через падіння уламків БПЛА сталося загоряння авто та будівлі, є постраждалі](https://thumbor.my.ua/vGrtQwTSsmqYzGuR-Gc_GXPJFzM=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F10293cf14f5d4a51300b962b6b1dc6d6.jpg)
У Соломенському районі Києва через падіння уламків БПЛА сталося загоряння авто та будівлі, є постраждалі
У Соломенському районі Києва зафіксовано падіння уламків БПЛА, виникла пожежа, є постраждалі.
Про це повідомляє у Телеграмі очільник КМВА Сергій Попко.
"За попередніми даними, внаслідок атаки БпЛА російських військ по Києву, зафіксовано падіння уламків в Солом’янському районі. За інформацією, яка перевіряється, сталося загоряння автомобілів та житлової будівлі", - йдеться у публікації.
"Також зафіксовано падіння уламків у Святошинському районі на відкриту територію. Деталі з’ясовуються", - додав пізніше Сергій Попко.
"У Соломʼянському районі наразі двоє постраждалих. Медики надають допомогу", - своєю чергою поінформував у Телеграмі мер Києва Віталій Кличко.
Фото ілюстративне
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)