Українець ледь не став героєм дербі у Шотландії: відео голу нападника

Український форвард Хіберніана розпочав матч на лаві запасних. Микола Кухаревич з'явився на футбольному полі на 61-й хвилині, коли змінив у складі господарів Дуайта Гейла, пише 24 Канал.

Третій гол у Шотландії

Лише чотири хвилини знадобилось українцю, аби відкрити рахунок на табло та вивести Хіберніан у поєдинку 1:0. Нападник найкраще зіграв у штрафному майданчику Хартса після розіграшу штрафного. Кухаревич запхав м'яч у ворота суперника.

Відео голу Кухаревича

Цікаво! Для 23-річного форварда із України цей м'яч став третім у 10-ти зіграних матчах поточного сезону-2024/2025. Востаннє Микола забивав ще 14 вересня цього року у володіння Сент-Джонстона.

На жаль, гол українця не став переможним для Хіберніана. Наприкінці поєдинку Джеймс Вілсон зрівняв цифри на табло, врятувавши Хартс від виїзної поразки 1:1.

Нагадаємо, що Кухаревич виступає за Хіберніан на правах оренди. Його контракт належить англійському Суонсі – до кінця червня 2026-го року.

Його нинішній клуб посідає останнє 12-те місце у таблиці, маючи у своєму активі 6 балів. У Хартса справи теж йдуть не найкраще – 11-та позиція та стільки ж очок.