ДБР нагрянуло з обшуками до голови Львівської МСЕК та його заступника, - ЗМІ
ДБР нагрянуло з обшуками до голови Львівської МСЕК та його заступника, - ЗМІ

ДБР нагрянуло з обшуками до голови Львівської МСЕК та його заступника, - ЗМІ

Українські силовики проводять обшуки у голови Львівської обласної медико-соціальної експертної комісії Володимира Решоти та його заступника Руслани Іваночко. Про це пише LVIV.MEDIA.

Як пише видання, обшуки у чиновників за місцями проживання та на робочих місцях проводять співробітники ДБР. За даними журналістом, почалися вони з ранку, 28 жовтня, і продовжуються досі. Офіційне підтвердження цієї інформації від правоохоронців поки не надходило, а на телефонні дзвінки редакції Решота не відповідає.

Володимир Решота очолює обласний центр МСЕК вже чверть століття, починаючи з 1999 року. ЗМІ пишуть, що за 2023 рік він увійшов до трійки найзаможніших керівників обласних МСЕК. Відповідно до його останньої декларації, керівник львівського обласного МСЕК отримав 499 тисяч гривень як зарплату, 120 тисяч гривень пенсії та 3,9 мільйона гривень інших доходів, що виникли від отримання квартири за договором про переведення боргу. Крім того, згідно з декларацією, Володимир Решота оформив позику на суму 4,1 мільйона гривень.

Його дружина, Наталія Решота, працює у ЛОР "Центр спортивної медицини та реабілітації". У їхній спільній власності, судячи з декларацій, перебувають три квартири у Львові загальною площею понад 200 кв. м, а також три земельні ділянки загальною площею 1,7 га. У власності сім'ї також є автомобіль Toyota Venza 2010 року вартістю 226,5 тисячі гривень.

  • 4 жовтня Офіс Генерального прокурора повідомив, що голову Хмельницької МСЕК Тетяну Крупу та її сина – чиновника обласного управління Пенсійного фонду – викрили на незаконному збагаченні. Зокрема, будинки у родини вилучили майже 6 млн. доларів у різних валютах.
  • 22 жовтня президент Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким в Україні ліквідують усі Медико-соціальні експертні комісії (МСЕК) до кінця 2024 року. РНБО встановила, що всі етапи отримання інвалідності мають бути цифровізовані, а рішення медико-соціальних експертних комісій щодо встановлення інвалідності посадовим особам державних органів мають бути перевірені.
Теги за темою
ДБР чиновники
Джерело матеріала
loader