Гравці Вереса вийшли на матч у футболках з написом, від якого підгорає у Росії

Рівняни перед стартовим свистком одягли футболки з написом "Make russia small again" (Зробимо Росію знову маленькою – 24 Канал). Згодом футболісти зробили командне фото.

Верес підтримав флешмоб Зеленського

Зазначимо, що раніше президент України Володимир Зеленський зробив відеозвернення у такій самій футболці. Цей принт викликав істерику в Росії.

Гравці Вереса у футболках з написом "Зробимо Росію знову маленькою" / фото клубу

Зазначимо, що сам матч виявився дуже цікавим. У першому таймі господарі поля вийшли вперед завдяки удару з пенальті у виконанні Марко Мрвальєвича. Ворскла відігралася у другій половині гри. Спочатку Микола Ковталюк зрівняв рахунок, а на 78-й хвилині Віктор Корнієнко гарматним ударом зі штрафного вивів свою команду вперед.

Лише за 4 хвилини до кінця першого тайму Верес відновив статус-кво завдяки удару Миколи Гайдучика. У підсумку поєдинок завершився внічию – 2:2.