"Арсенал" без Зінченка не втримав перемогу над "Ліверпулем" у результативному матчі АПЛ

Українець провів весь поєдинок на лавці для запасних.

"Арсенал" та "Ліверпуль" зіграли внічию в центральному матчі 9-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) сезону-2024/25. Поєдинок на стадіоні "Емірейтс" у Лондоні завершився з рахунком 2:2.

На 9-й хвилині протистояння "канонірів" вивів уперед Букайо Сака. Мерсисайдці відігралися на 18-й хвилині зусиллями Вірджила Ван Дейка.

Але на перерву господарі все одно пішли за переваги в рахунку, адже на 43-й хвилині відзначився Мікель Меріно.

Утім, втримати перемогу підопічні Мікеля Артети не зуміли. На 81-й хвилині Мохамед Салах вирвав нічию для команди Арне Слота.

Зазначимо, що український захисник "гармашів" Олександр Зінченко провів весь матч на лавці для запасних.