Різник увійшов в історію Ліги чемпіонів: що підкорилося голкіперу Шахтаря

22 жовтня донецький Шахтар зустрівся з лондонським Арсеналом в межах 3-го туру Ліги чемпіонів. "Каноніри" здобули мінімальну перемогу з рахунком 1:0, пише 24 канал.

Яким досягненням відзначився Різник

Нап 29-й хвилині голкіпер донецького Шахтаря відзначився автоголом. Після удару Мартінеллі м'яч влучив у штангу, однак після цього від спини Різника влетів у ворота. Цей забитий м'яч став єдиним у матчі і приніс Арсеналу перемогу.

На 74-й хвилині матчу Валерій Бондар зіграв рукою у власному штрафному майданчику і арбітр призначив пенальті у ворота Шахтаря. Різник потягнув 11-метровий удар від Троссарда.

Воротар "гірників" став третім в історії Ліги чемпіонів, який відзначився автоголом і відбив пенальті в одному матчі турніру. Попередні рази таке було 2014 році і 2017 році.

Відзначимо, що попередні два матчі "гірники" зіграли в нічию з Болонією і програли Аталанті.