Хет-трик за 11 хвилин: Мессі встановив історичний рекорд у США – відео гольового перформансу

Господарі здобули розгромну перемогу з рахунком 6:2. Головним героєм цієї зустрічі став легендарний Ліонель Мессі, інформує 24 Канал.

Черговий рекорд у скарбничці Мессі

Аргентинець вийшов на заміну на 57-й хвилині матчу за рахунку 2:2. За цей час він встиг оформити хет-трик, зробивши це у проміжку 11 хвилин (з 78-ї до 89-ї).

Хет-трик Мессі проти Нью-Інгленд Революшн: дивіться відео

Ці голи допомогли не тільки здобути перемогу Інтер Маямі, а й стали особливими для гравця та клубу. Після третього забитого гола 8-разовий володар "Золотого м'яча" став найкращим бомбардиром "чапель" в історії.

Тепер на рахунку Ліонеля 33 забиті м'ячі. Він випередив еквадорця Леонардо Кампану, в якого на один гол в активі менше.

До слова. В нинішньому сезоні Мессі провів 19 матчів у МЛС, в яких забив 20 голів і віддав 10 асистів. Він поки є другим бомбардиром чемпіонату після Крістіана Бентеке (23 м'ячі).

Зазначимо, що Інтер Маямі набрав 74 очки в регулярній кампанії МЛС, Це є рекордом чемпіонату.