![У Британії випробували лазерну зброю для захисту літаків](https://thumbor.my.ua/zqjUh8NjwLQ-6Cj0RcTR4kmNs2U=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fd00906d2fa6f691840aed19dd1947518.jpg)
У Британії випробували лазерну зброю для захисту літаків
Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Міністерства оборони Британії у соцмережі X.
Зокрема, лазерна установка використовувалась для перехоплення ракет з інфрачервоною голівкою самонаведення.
Система здійснила перехоплення 100% цілей, довівши можливість застосування у системі самооборони літаків.
У випробуваннях, проведених на полігоні Відсель у Швеції, статична установка здійснювала перехоплення ракет, використовуючи інфрачервону систему наведення Elix-IR від компанії Thales та систему протидії Miysis від виробника Leonardo.
Як повідомлялося раніше, високоенергетичний лазер, розроблений для знищення повітряних дронів, був застосований з британського броньованого автомобіля Wolfhound на території військової бази Портон Даун на півдні Англії.
Фото: Royal Air Force
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)