!["З'явилися нові аргументи": в Коордштабі заінтригували відповіддю щодо обмінів азовців](https://thumbor.my.ua/mdjI2WD5csYtUB7XyMydk6o0Zc4=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F8cf50fca72041fd561024ce9910154ee.jpg)
"З'явилися нові аргументи": в Коордштабі заінтригували відповіддю щодо обмінів азовців
19 жовтня із 95 колишніх військовополонених повернули 34 азовців. Денис Прокопенко сказав, що такі обміни підіймають бойовий дух. А Петро Яценко з Коордштабу в коментарі "Радіо Свобода" розповів, що змінилося для "Азову" в російському полоні.
Чому Росія почала міняти азовців
У нас з'явилися нові аргументи, в нас з'явилося нове поповнення обмінного фонду, яке російська сторона не могла ігнорувати, відповідно з'явилися важелі для того, щоб повернути цю категорію теж,
– заявив представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Петро Яценко.
Він визнав, що проблема з обмінами азовців справді була, проте не уточнив, хто з окупантів увійшов у це загадкове "нове поповнення".
Яценко підкреслив: "Завжди найбільший аргумент для нас – це досягнення наших збройних сил, наш обмінний фонд, який дозволяє проводити ці перемовини і знаходити важелі впливу на російську сторону".
Слід сказати, що слова про обмінний фонд досить часто лунають від представників української влади та військових. А от росіянам на своїх людей плювати.
Країна-агресорка не хоче віддавати всіх. Ми готові віддати всіх росіян. Їх у нас вже сотні, сотні і сотні. У нас відкрився п'ятий табір для утримання, тому що Росія не хоче забирати своїх, вона не цікавиться їхньою долею,
– пояснив представник Коордштабу.
Іще він додав, що серед посередників в організації цього обміну були представники Об'єднаних Арабських Еміратів.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)