![Окупанти атакували промисловий об’єкт на Тернопільщині: спалахнула пожежа](https://thumbor.my.ua/0WJk-37DP5CVV99sFOdzA8HjqI4=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F133%2F95dbab2d545cd5919e59aabc02bbb94d.jpg)
Окупанти атакували промисловий об’єкт на Тернопільщині: спалахнула пожежа
Уночі російські окупанти завдали удару по промисловому об’єкту у Тернопільській області, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа.
Про це повідомив голова ОВА В’ячеслав Негода у Telegram:
“Під час нічної атаки ворог завдав удару по одному з промислових об’єктів на території області, внаслідок чого виникла масштабна пожежа”.
До ліквідації наслідків удару залучили 45 рятувальників на 12 одиницях спеціальної техніки та 12 поліцейських на 4 одиницях спецтехніки.
“Завдяки злагодженим і професійним діям співробітників ДСНС, Нацполіції, пожежу вдалося швидко локалізувати та ліквідувати. Загиблих та травмованих немає”, – підсумував Негода. // УП
Tweet
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)