
Страйк працівників коштує Boeing 1 мільярд на місяць: компанія вже планує звільнення
Страйк продовжується
Більш як 30 тисяч співробітників Boeing зі Сіетлу та Портленду продовжують свій страйк. Члени профспілки "Міжнародна асоціація машиністів та працівників аерокосмічної галузі" вимагають підвищити їм зарплату на 40%.
Компанія заявила про готовність піти назустріч працівникам та підвищити зарплати на 25%, але ті наполягають на своєму. У S&P підрахували, що страйк обходиться Boeing в 1 мільярд доларів на місяць. І бізнес змушений на це реагувати.
Наслідки страйку
Через погіршення фінансового стану Boeing планує звільнити 10% персоналу, а це близько 17 тисяч людей по всьому світу. Збитки компанії за підсумками 3 кварталу через страйк склали 5 мільярдів доларів.
Також клієнтам вже повідомили, що постачання літака 777X відкладається на 2026 рік через проблеми у розробці, припинення льотних випробувань та зупинення робіт.

Мита Трампа б’ють по Маску: в Tesla затримки з виробництвом робота Optimus через «проблему з китайськими магнітами»

Євро може стрибнути до 48,40 грн: що буде з доларом до кінця квітня

Найбільший суверенний фонд світу зазнав $40 мільярдів збитків з початку року

Фінський виробник бетонних конструкцій відкриває у Білій Церкві новий завод

Деякі українці отримають знижку на електроенергію в травні: що потрібно знати

Такого ще не було: в Україні різко злетіли ціни на яблука, подорожчав і виноград
