Німеччина здолала Нідерланди і достроково вийшла до плейоф Ліги націй

Переможця поєдинку визначив єдиний забитий м'яч.

Збірна Німеччини обіграла Нідерланди у домашньому матчі 4-го туру групового раунду Ліги націй сезону-2024/25. Поєдинок на "Альянц Арені" в Мюнхені завершився з рахунком 1:0.

Вже на 2-й хвилині зустрічі нападник "Штутгарта" Джеймі Левелінг відправив м'яч у ворота гостей, але цей гол після перегляду відеоповтору (VAR) було скасовано через офсайд.

Однак у другому таймі 23-річний Левелінг все ж таки досяг свого і забив у дебютному матчі за національну команду. Саме його гол на 64-й хвилині приніс Бундестім перемогу.

Огляд матчу Німеччина – Нідерланди

Буде додано незабаром.

Завдяки цій перемозі Німеччина з 10 очками після чотирьох турів лідирує у групі А3 та достроково вийшла до чвертьфіналу Ліги націй. Нідерланди з 5 балами посідають другу позицію, випереджаючи за додатковими показниками Угорщину (5 пунктів), яка в паралельному матчі на виїзді обіграла Боснію і Герцеговину (0) з рахунком 0:2.

У наступному п'ятому турі Ліги націй німці приймуть боснійців, а Нідерланди вдома зіграють з Угорщиною. Матчі заплановано на 16 листопада.

Збірна України зі страшною травмою Гуцуляка зіграла внічию проти Чехії у Лізі націй (відео)

Албанія обіграла Грузію та ще дужче закрутила боротьбу в групі України у Лізі націй (відео)

Ліга націй-2024/25: усі групи та турнірні таблиці