Мав психічне захворювання: у молодому віці несподівано помер відомий британський легкоатлет

Він спеціалізувався в бігу на середні дистанції. Причини смерті наразі не називаються, повідомляє Sky News.

Що відомо про загиблого спортсмена

Роббі Фіцгіббон успішно виступав на юніорському та молодіжному рівні. У 18 років він виграв титул англійської середньої школи на дистанції 1500 метрів.

Незабаром після цього посів п'яте місце на чемпіонаті Європи, а також у старшій категорії декілька разів представляв Велику Британію на міжнародних змаганнях. Зокрема, мав у своєму активі старти на етапах Діамантової ліги.

Його останнім виступом на міжнародній арені став чемпіонат Європи-2019 у закритих приміщеннях у Глазго. Потім він отримав серйозну травму та переніс операцію, після якої легкоатлету не вдалося повернутися на колишній рівень.

Важливо. Напередодні Фіцгіббон оголосив, що у 2022 році в нього було діагностовано психоз. У 2025 році атлет збирався пробігти Брайтонський марафон, щоб зібрати гроші для благодійної організації Mind, яка займається питаннями психічного здоров'я.

Зазначається, що його батько замінить Роббі в забігу, щоб втілити задумане сином і допомогти підвищити обізнаність про ментальне здоров'я.