![В Україні не планують відключень світла на понеділок](https://thumbor.my.ua/bo0oqTEi9kCql-4X2aA5EoFKBwE=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fe96db31a81c6239aba3dc8b6ae73e15d.jpg)
В Україні не планують відключень світла на понеділок
Енергетики просять користуватися потужними електроприладами в денні години – з 10:00 до 16:00.
У регіонах Україні не плануються стабілізаційні відключення електроенергії у понеділок, 7 жовтня. Про це Укренерго у неділю, 6 жовтня.
“Завтра, у понеділок, заходи обмеження споживання не плануються”, – мовиться у повідомленні
Разом з тим енергетики просять громадян за можливості, користуватися потужними електроприладами у денні години – з 10:00 до 16:00.
Нагадаємо, сьогодні вранці в Україні через обстріли та технологічні порушення були без електрики 508 населених пунктів у низці областей.
Також на поточному тижні у деяких регіонах України два дні поспіль застосовували аварійні відключення через російські атаки.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)