У Лізі чемпіонів «Шахтар» програв «Аталанті»

Донецький «Шахтар» зазнав першої поразки в сезоні Ліги чемпіонів, поступившись італійській «Аталанті» з рахунком 0:3. Матч відбувся на стадіоні «Фельтінс-Арена» в Гельзенкірхені, який є тимчасовою домашньою ареною для «гірників».

«Шахтар» підійшов до гри з чотириматчевою безпрограшною серією, включаючи нічию з«Болоньєю» (0:0) в першому турі Ліги чемпіонів. Однак проти «Аталанти», чинного чемпіона Ліги Європи, «гірники» не змогли продемонструвати свою найкращу гру.

Італійці домінували протягом усього матчу і вже на 21-й хвилині відкрили рахунок завдяки голу Берата Джимсіті. Наприкінці першого тайму Адемола Лукман подвоїв перевагу «Аталанти». У другому таймі Рауль Белланова встановив остаточний рахунок – 3:0.

«Шахтар» не зумів завдати жодного удару в ствір воріт суперника протягом першого тайму. Хоча у другому таймі «гірники» дещо активізувалися, але так і не змогли відзначитися.