![Дуда у Варшаві зустрівся із Сибігою](https://thumbor.my.ua/r1hdir51EtIL4bv1gZd0Ni-5wP4=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F588fa409e4f2ff91b0179e96e2e5c33d.jpg)
Дуда у Варшаві зустрівся із Сибігою
У Варшаві розпочалася розмова у форматі тет-а-тет Президента Польщі Анджея Дуди з міністром закордонних справ України Андрієм Сибігою.
Про це повідомляє Телеграм-канал МЗС України, передає Укрінформ.
«У Варшаві Президент Польщі Анджей Дуда прийняв міністра закордонних справ України Андрія Сибігу. Розпочалася їхня розмова у форматі тет-а-тет», - йдеться у дописі.
Як повідомляв Укрінформ, 1-2 жовтня у столиці Польщі триватиме Варшавський безпековий форум, присвячений питанням оборони в центральній та східній Європі. Учасники міжнародної конференції обговорюватимуть, як зробити Європу більш готовою до загроз з боку Росії.
Глава українського МЗС також взяв участь у форумі, заявивши, що Україна має бути частиною трансатлантичної родини.
Фото: МЗС України
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)