Баєр вирвав перемогу над Вольфсбургом в компенсований час

Баєр приймав Вольфсбург в матчі 4-го туру Бундесліги на стадіоні "БайАрена".

Вже в старті матчі Мукіеле відзначився автоголом, проте Вірц і Та вивели господарів вперед. Але парад голів у першому таймі на цьому не закінчився. Борнаув та Сванберг забили перед перервою, внаслідок чого Вольфсбург пішов відпочивати у статусі лідера.

Після перерви Інкапіє відновив паритет, а в компенсований час Боніфейс забив переможний для Баєра гол — 4:3.

Баєр Леверкузен - Вольфсбург 4:3
Голи: Вірц, 15, Та, 32, Інкап'є, 49, Боніфейс, 90+3 -  Мукіеле Мулере (аг), 5, Борно, 37, Сванберг, 45+1

Баєр Леверкузен: Градецькі — Тапсоба, Та, Белосян (Фрімпонг, 46) — Мукіеле Мулере (Інкап'є, 46), Джака, Гарсія (Паласіос, 79), Грімальдо — Адлі (Альбер Фредерік Тер'є, 56), Вірц — Шик (Око Боніфейс, 68)

Вольфсбург: Грабара — Фішер, Борно, Цезігєр, Камінські — Арнольд, Сванберг (Вранкс, 72) — Баку (Кулєракіс, 42), Віммер (Озджан, 72), Тіагу Томаш (Герхардт, 71) — Амура

Попередження: Белосян, Адлі, Фрімпонг — Томаш, Цезігєр, Грабара, Арнольд, Камінські

Вилучення: Герхардт, 90