![Україна скоро перейде на зимовий час: куди переводять годинники восени](https://thumbor.my.ua/jb-I6d5KGPCB7EMudykJ1NXDN1c=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F16c938c87f1f8dbf278b92ac9d012e5a.jpg)
Україна скоро перейде на зимовий час: куди переводять годинники восени
Втім, у більшості громадян виникають питання щодо того, куди саме варто перевести годинники – вперед чи назад. Однак, відповідь на нього вже давно дав Кабінет Міністрів України постановою № 509, передає LifeStyle24.
Куди переводять годинники восени
Щороку в Україні двічі переводили годинникову стрілку – навесні та восени. Втім, у 2024-му громадяни зроблять це востаннє. Річ у тім, що 16 липня цього року Верховна Рада проголосувала за законопроєкт № 4201, який передбачає скасування переходу з літнього на зимовий час. Це було зроблено після довготривалих дискусій українців, які хотіли змінити цю традицію.
Тому цьогорічної осені, а саме у ніч з 26 на 27 жовтня, громадяни нашої країни переведуть годинник о 4 ранку на годину назад востаннє. Українці матимуть можливість поспати трохи довше, ніж зазвичай.
Варто нагадати, що смартфони, комп'ютери та планшети переходять на новий час автоматично. Водночас у старих гаджетах і механічних годинниках необхідно налаштувати все самостійно.
Що зробити для легкого переходу на новий час
Українцям рекомендується почати раніше лягати спати приблизно в один і той самий час. До того ж не варто забувати про здорове харчування й пити достатню кількість води. Також старайтеся завжди провітрювати кімнату перед сном і влаштовувати собі вечірні прогулянки на свіжому повітрі. Одна з найважливіших порад – не користуватися гаджетами за 2 години до сну, оскільки екран телефону випромінює світло, яке подразнює очі й перешкоджає якісному сну.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)