![Лукашенко зробив цинічну заяву про співпрацю з Україною](https://thumbor.my.ua/wYE8n1s4R4oEJtCpx9USo2odWAo=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fe0653e3f2560169009f20d449b7485dd.jpg)
Лукашенко зробив цинічну заяву про співпрацю з Україною
Лукашенко цинічно висловив готовність співпрацювати з Україною, так само як і з самопроголошеною "ДНР". Про це повідомляють білоруські ЗМІ, передає 24 Канал.
Із чим Лукашенко порівняв співпрацю з Україною
Ми нікого не ображаємо. Ми готові співпрацювати і з Україною на тих же засадах, що і з Донецькою республікою,
– заявив білоруський диктатор під час зустрічі із ватажком "ДНР" Дєнісам Пушиліним.
Це вже щонайменше 3 їх зустріч. Раніше Пушилін вже прихздив до Білорусі у липні 2022 та квітні 2023 років.
От тільки Лукашенко, напевно, забув про свої теплі стосунки із Владіміром Путіним, війну в Україні, яку розв'язала Росія та те, як Білорусь у 2022 році надала свої території у вільне користування для російських військових, а тому заявив, що нібито його країна "нікого не ображає".
Зауважимо, що за словами Лукашенка, напад на Білорусь стане початком Третьої світової війни. На його думку, США підштовхують Київ до конфлікту з Мінськом.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)