Як втрачати вагу правильно: ефективний розклад для голодування
Як втрачати вагу правильно: ефективний розклад для голодування

Як втрачати вагу правильно: ефективний розклад для голодування

Якщо ви прагнете схуднути та покращити свою форму, напевно ви розмірковували щодо методу періодичного голодування. Цей спосіб дійсно може бути ефективним, проте за умовою якщо дотримуватися чітких рекомендацій та не відмовлятися від улюбленої їжі.

Якщо ви вже експериментували з різними графіками, проте не отримали бажаного результату, спробуйте дводенну програму від фахівців з Чикаго. Як саме це працює та чи можна завдяки періодичному голодуванню досягти оптимальних результатів, розповіли в Eat This, Not That.

Відповідно мета-аналізу, який було опубліковано групою дослідників з Університету Іллінойс, що у Чикаго, вчені досліджували вплив періодичного голодування на сон, серед дорослих з надмірною вагою та ожирінням. Науковці виявили, що показники якості та тривалості сну серед учасників цього експерименту не змінилися, однак їм вдало зробити інше важливе відкриття.

У дослідженнях, що включали обмеження у їжі (на 4-10 годин) та голодування (через день), учасники споживали близько 600 калорій у дні голодування, а також їли скільки завгодно у дні без обмежень. Таким чином, це дозволяло їм чергувати періоди голодування з днями, коли їжа для них була доступна у вільному доступі.

Вчені припускають, що такий метод "від легкого до помірного" схуднення, може зменшити вагу на 1-6% від початкового рівня. Однак, хоча втрата до 6% маси може здаватися значною, фахівці з харчування радять вибирати повільні та збалансовані методи для підтримки здорової втрати ваги. Вони наголошують, що під час періодичного голодування, важливо забезпечити організм усіма необхідними поживними речовинами.

РанішеOBOZ.UA розповів, чого не можна робити під час інтервального голодування.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader