Збірна України забила 7 голів і здобула першу перемогу на ЧС-2024 з футзалу

Чоловіча збірна України з футзалу здобула першу перемогу на чемпіонаті світу, який цими днями проходить в Узбекистані. Підопічні тренера Олександра Косенка у другому турі групового турніру здолали представників Африки з Анголи – 7:2.

"Синьо-жовті" активніше розпочали поєдинок і заслужено повели у рахунку. На 7-й хвилині Євген Жук класно поставив спину опоненту і змусив його сфолити на лінії штрафного майданчика, заробивши пенальті. Сам постраждалий впевнено пробив із "точки".

За шість хвилин українці швидко розіграли введення м'яча з-за бокової, чим скористався Ігор Корсун. Він же буквально відразу реалізував вихід віч-на-віч – 3:0.

Цей момент трохи розслабив підопічних Косенка, і вони дали Елберу забити приголомшливий гол. Той простягнув м'яч зі своєї половини поля, обіграв трьох суперників і пробив повз нашого воротаря.

Після перерви ангольці помчали відіграватися, за що й були покарані. Спочатку на 26-й хвилині Андрій Мельник прямим ударом зі штрафного метрів із п'яти з половиною вгатив м'яч під поперечину, а за100 секунд Михайло Зварич скористався метушнею біля воріт африканців.

32-й хвилині Ігор Чернявський класно відкрився під передачу Назара Шведа з кутового та з двох метрів закотив шостий м'яч. За 50 секунд до фінальної сирени ангольці зуміли вдруге засмутити голкіпера українців, але у відповідь отримали ще один гол від Чернявського.

У заключному матчі українські футзалісти зіграють із Афганістаном. Зустріч розпочнеться о 18:00 у суботу, 21 вересня.

Як повідомляв OBOZ.UA, збірна України на старті чемпіонату світу з футзалу з тріском програла команді Аргентини.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!