Для підлітків з інвалідністю віком 14-18 років, зацікавлені в опануванні навиків блогерства та створення креативного контенту у «ТікТоці», відкрили реєстрацію на участь у проєкті онлайн-навчання «Хаб інклюзивного ТікТоку». Про це повідомив «ЮНІСЕФ Україна» на своїй фейсбук-сторінці.
«Тут ти отримаєш базові знання як вести блог та створювати цікавий та популярний контент у ТікТок. Знаємо, ТікТок завалений контентом на різний смак. Та хіба всі важливі соціальні теми представлені? Отож-бо! Ти маєш шанс це виправити!», — закликали організатори.
Учасники проєкту матимуть онлайн-лекції. Викладачами будуть експерти в ТікТоці, а менторами — популярні блогери, які підтримуватимуть та відгукуватимуться на виконання творчих завдань. Відео, які створять діти у ХІТ, отримуватимуть поради та рекомендації на сторінках ЮНІСЕФ та партнерів.
Додамо, проєкт створений радницею — уповноваженою Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’єю Герасимчук у партнерстві з ЮНІСЕФ в рамках кампанії «Діти як діти».
- Читайте також: Українські учні навчатимуться за допомогою ШІ, VR-технологій та ігор в «Minecraft»
Як розповідав MediaSapiens, для подолання прогалин у знаннях онлайн для українських школярів створили «Екосистему для надолуження освітніх втрат».
Вона дає змогу українським школярам масово отримувати доступ онлайн-тестування на основі ШІ та інтерактивних кейсових уроків з менторською підтримкою учителів. Цю систему впровадили в «Цифрових освітніх центрах», відкритих за підтримки ЮНІСЕФ, в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.
Фото: проєкт онлайн-навчання «Хаб інклюзивного ТікТоку» / «ЮНІСЕФ Україна» у фейсбуці
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.