![Укрзалізниця скасувала кілька міжнародних рейсів через повені в Європі: які саме](https://thumbor.my.ua/ETgpyNHGuc7jL8q7siS-Ar2YgjY=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F8079b13258f3c68de3384ba046f59f2a.jpg)
Укрзалізниця скасувала кілька міжнародних рейсів через повені в Європі: які саме
Загалом повені охопили такі країни, як Польща, Чехія, Австрія та Румунію. Деякі сполучення продовжать свій рух, але з затримкою чи об'їзними шляхами.
Які поїзні рейси скасували через негоду в Європі
В Укрзалізниці повідомили, що рейс Відень – Будапешт – Київ, який мав бути на 15 вересня, скасовано. Пасажирів із квитками у Відні в компанії попросили підійти до інформаційно-сервісного пункту та отримати ваучери на безкоштовне поселення.
Рейс Київ – Будапешт – Відень прямуватиме до Будапешта. Рейси Чоп – Відень – Чоп їдуть від кінцевої до кінцевої,
– сказали про оновлення в Укрзалізниці.
В компанії також зазначили, що рейси Прага – Перемишль – Прага поки що не здатні проїхати затоплену ділянку на кордоні Чехії та Польщі.
"Завтра очікується човниковий рух від Праги до кордону і від Перемишля до кордону з автобусним трансфером навколо підтопленої ділянки", – мовиться у дописі.
Водночас в Укрзалізниці наголосили, що поїзди з та до Варшави, Хелма й Кошице курсують без змін та за графіком. В компанії підкреслили, що наразі вони працюють разом із європейськими колегами, щоб максимально організовано впоратися зі стихією.
До слова, через масштабні повені у Центральній Європі, які виникли через сильні зливи, вже є загиблі серед громадян. Людей з підтоплених районів намагаються евакуювати, подекуди доводиться залучати навіть авіацію.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)