До Києва прибув президент Естонії
Сьогодні, 12 вересня, до Києва завітав президент Естонії Алар Каріс. Політик анонсував ряд зустрічей та дискусій. Про це естонський лідер повідомив на своїй сторінці в соцмережі X (Twitter).
«Прибув до великого міста Київ. З нетерпінням чекаю на всі зустрічі та дискусії», – написав Алар Каріс.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F106a5da37aebb1330bcb012569aff7d6.jpg)
Також держсекретар США Ентоні Блінкен прибув до Києва з міністром закордонних справ Великобританії Девідом Леммі.
Крім того, до України завітали президент Литви Гітанас Науседа, прем'єр-міністр Латвії Евіка Сіліня та президент Сенату Чехії Мілош Вистрчил.
Як повідомлялося. сьогодні 11 вересня, заплановано
За словами постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим Таміли Ташевої, на саміті «Кримської платформи» обговорять п’ять головних тем.

