Втрата ваги, яка вас здивує: як схуднути без жорстких заборон
Втрата ваги, яка вас здивує: як схуднути без жорстких заборон

Втрата ваги, яка вас здивує: як схуднути без жорстких заборон

Деякі загальні поради для схуднення можуть бути не такими ефективними, як здається. Наприклад, навіть здорові продукти можуть бути недостатньо ситними та призводити до переїдання, а використання ваг може мати непередбачені наслідки.

Занадто багато годин без фізичних вправ та повне виключення обробленої їжі з раціону не допоможуть вам досягти ваших цілей. Що саме може покращити ваші результати та які поради можуть сприяти схудненню, розповіли в Eat This, Not That.

Дослухайтесь до себе, а не до цифр на вагах

Часте зважування може бути стресовим, адже вага тіла може коливається протягом дня та тижня. Замість того, щоб зосереджуватися на цифрах, краще звертати увагу на те, як ви себе почуваєте, який ваш рівень енергії та який ваш настрій. Це допоможе досягти тривалих результатів без стресу.

Виконуйте різноманітні тренування

Щоб схуднути, варто варіювати інтенсивність та типи тренувань, а не виконувати одне й те саме щодня протягом тижнів. М'язи швидко адаптуються до звичних навантажень, а тому важливо змінювати розпорядок і рівень інтенсивності. Це допоможе уникнути плато та забезпечити помітні результати.

Їжте продукти з великим вмістом рідини, які чудово насичують

Їжа з низьким вмістом рідини, як авокадо або горіхи, хоча вважається корисною, проте може займати менше місця в кишечнику та призвести до переїдання. Щоб уникнути цього, комбінуйте такі продукти з соковитими або низькокалорійними фруктами та овочами для кращого насичення. Наприклад, поєднуйте арахісове масло з селерою або додайте овочі та боби до чилі.

Готуйте здорові сніданки

Щоб схуднути, спробуйте включити більше білка в перший прийом їжі. Це допомагає підвищити обмін речовин, зберегти м'язову масу та зменшити тягу до їжі. Крім того, високий вміст білка на початку дня може зменшити стрес та підвищити рівень енергію.

Не виключайте з раціону страви, які ви любите

Не позбавляйте себе всього, що любите, адже це може зупинити ваше схуднення. Коли ви виключаєте з раціону улюблену їжу, це може збільшити вашу тягу до неї та призвести до переїдання. Їжте улюблені страви в помірних кількостях, щоб уникнути таких ситуацій.

Не їжте однакову кількість їжі

Якщо ви скорочуєте калорії для схуднення, ваш метаболізм може сповільнитися, щоб зберегти жир. Щоб підтримувати втрату ваги, важливо збільшити споживання продуктів з високим вмістом клітковини. Це допоможе активізувати метаболізм і сприяти ефективному спалюванню калорій.

Не намагайтесь надто скорочувати калорії

Швидка дієта з дуже низьким калорійним вмістом зазвичай не є стійкою в довгостроковій перспективі. Ви можете швидко втратити вагу, проте залишається великий ризик повернення зайвих кілограмів або навіть набору нової ваги. Тож, краще зосередитися на збалансованому харчуванні для досягнення стабільних результатів.

Не купуйте продукти на голодний шлунок

Не купуйте продукти на голодний шлунок, щоб уникнути необдуманих виборів. Голодування може спонукати вас до покупки висококалорійної їжі. Однак, сніданок або легкий перекус перед покупками допоможуть вам зробити кращий вибір та зберегти гроші.

Не виправдовуйте себе

Не виправдовуйте себе кожен раз, коли ви відкладаєте роботу над схудненням. З кожним разом, коли ви відмовляєтеся від свого плану, ви зменшуєте шанси на успіх і віддаляєтеся від змін. Будьте чесними перед собою та послідовно дотримуйтеся своїх цілей.

РанішеOBOZ.UA розповів, скільки часу може знадобитись для схуднення.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader